Vibe PULSE MIT10-V5: потужний сабвуфер з вбудованим фазоінвертором щілинного типу для чистого та глибокого басу та забезпечує більш чистий звук без зайвих шумів. Ця унікальна конструкція підвищує ефективність сабвуфера, дозволяючи отримати більш насичений бас навіть у компактному корпусі.
Сабвуфер у корпусі з фазоінвертором Vibe PULSE MIT10-V5 пасивний:
- Максимальна потужність, Вт: 1000,
- Потужність RMS, Вт: 350,
- Опір, Ом: 4,
- Чутливість (2,83 В / м), дБ: 83,
- Частотний діапазон, Гц: 35 - 400,
- Матеріал дифузора: композитний паперовий дифузор,
- Діаметр звукової котушки: 2" (50 мм),
- Матеріал корпусу: 18 мм (11/16") MDF з чорним килимовим покриттям,
- Розміри, см: 38 × 41 × 35.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vibe |
| Тип | Сабвуфер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритний розмір | 380 мм х 410 мм х 350 мм |
| Потужність максимальна | 1000 Вт |
| Потужність номінальна | 350 Вт |
| Розмір динаміка | 10" (250 мм) |
| Опір | 4 Ом |
| Тип сабвуфера | корпусний пасивний |
| Чутливість | 83 db |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 121 ₴



