Підігрів двох сидінь, що вбудовується на основі вуглеволокна із загальною прямокутною кнопкою управління на два колеса регулювання, п'ять положень потужності для кожного сидіння, підсвічування кнопок
- Матеріал мату: вуглецеве волокно.
- Розмір мату (у комплекті чотири штуки): 27х46 см.
- Кнопка керування: прямокутна, з підсвічуванням.
- Розмір кнопки: видима частина 45х29 мм, настановний розмір 40х23 мм, глибина 47 мм.
- Кількість режимів (рівнів) потужності: п'ять на кожне сидіння, два колеса регулювання.
- Напруга живлення 12В струм споживання max 8A.
- Захист від перегріву, автоматичне відключення за температури 65ºС.
Комплект призначений для встановлення на два сидіння (спинка та сидіння).
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | вбудований термостат |
| Зона нагрівання | спинка, сидіння |
| Кількість режимів нагрівання | 5 |
| Монтаж | двосторонній скотч, 2 сидіння |
| Нагрівальний елемент | вуглеволокно |
| Робоча напруга | 12В |
| Розмір кнопки | 45х29 мм |
| Розмір нагрівального елемента | 270х460 мм |
| Температура нагрівання | 48 градусов |
| Тип | вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 979 ₴




