Підігрів сидіння, що вбудовується на основі вуглеволокна з оригінальною прямокутною кнопкою VW і контролером управління 29х45 мм, п'ять положень потужності
- Матеріал мату: вуглецеве волокно.
- Розмір мату (у комплекті дві штуки): 27х46 см.
- Кнопка керування: прямокутна, розмір 25х43 мм, із вбудованим контролером.
- Розмір кнопки: видима частина 43х25 мм, настановний розмір 40х23 мм, глибина 47 мм.
- Кількість режимів (рівнів) потужності: п'ять, колесо регулювання.
- Напруга живлення 12В струм споживання max 4A.
- Захист від перегріву, автоматичне відключення за температури 65ºС.
Комплект призначений для встановлення на одне сидіння (спинка та сидіння).
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | вбудований термостат |
| Зона нагрівання | спинка, сидіння |
| Кількість режимів нагрівання | 5 |
| Монтаж | 1 сидение, двухсторонний скотч |
| Нагрівальний елемент | вуглеволокно |
| Робоча напруга | 12В |
| Розмір кнопки | 43х25 мм |
| Розмір нагрівального елемента | 270х460 мм |
| Температура нагрівання | 48 градусов |
| Тип | вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 115 ₴




