Підігрів сидіння вбудований на основі вуглеволокна з посрібленим нагрівальним елементом, квадратною кнопкою управління 25х25 мм (круглий отвір 18 мм), чотири положення потужності з 4 кольорами підсвічування
- Матеріал мату: вуглецеве волокно.
- Розмір мату (у комплекті дві штуки): 27х46 см.
- Кнопка управління: квадратна, розмір 26х26 мм (отвір кругле 20 мм), з 4 кольорами підсвічування (білий = ВКЛ, синій = LOW, зелений = MEDIUM, червоний = HIGH).
- Кількість режимів (рівнів) потужності: чотири, почергове перемикання натисканням.
- Напруга живлення 12В, струм споживання <3A.
- Захист від перегріву, автоматичне відключення за температури 65ºС.
Комплект призначений для встановлення на одне сидіння (спинка та сидіння).
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | вбудований термостат |
| Зона нагрівання | сидіння, спинка |
| Кількість режимів нагрівання | 4 |
| Монтаж | 1 сидение, двухсторонний скотч |
| Нагрівальний елемент | вуглеволокно |
| Робоча напруга | 12В |
| Розмір кнопки | 26х26 мм |
| Розмір нагрівального елемента | 270х460 мм |
| Температура нагрівання | 48 градусов |
| Тип | вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 257 ₴




