Універсальний підігрів сидінь на 1 сидіння з вуглеволоконним нагрівальним елементом. Головний плюс даного матеріалу - плавне нагрівання та можливість обрізання мату під потрібний розмір. У разі обриву або пошкодження окремого дроту мату, решта мату працюватиме, чим не можуть похвалитися дешевші нагрівальні елементи дротяного типу. Має вбудований термостат, який відключить живлення коли температура мату наблизиться до позначки 65оЗ.
Комплектується 2 нагрівальними матами (спинка + сидіння) та зручною компактною кнопкою з 3 положеннями - вимкнено, максимальне нагрівання та мінімальне нагрівання.
Технічні характеристики:
- Тип: вбудований
- Нагрівальний елемент: вуглеволокно
- Зона нагріву: спинка, сидіння
- Розмір мату: 270х480 мм
- Живлення: 12В, 4,6А (2 по 2,3А)
- Макс. потужність: 55 Вт
- Максимальна температура нагрівання: 48оЗ
- Вбудований термостат: так (65оС)
- Монтаж: двосторонній скотч
- Регулювання потужності: 2 рівні (червоний колір – макс. нагрівання, зелений – низький рівень).
- Розмір кнопки: D 23 мм (D врізання 20 mm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QLine |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | вбудований термостат |
| Зона нагрівання | сидіння, спинка |
| Кількість режимів нагрівання | 2 |
| Монтаж | двосторонній скотч, 1 сидіння |
| Потужність | 55W |
| Нагрівальний елемент | вуглеволокно |
| Робоча напруга | 12В |
| Розмір кнопки | 23 мм |
| Розмір нагрівального елемента | 270х480 мм |
| Температура нагрівання | 48 градусов |
| Тип | вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 607 ₴






