Підігрів двох сидінь, що вбудовується для Toyota LC на основі вуглеволокна з оригінальною прямокутною кнопкою управління Toyota на дві ручки регулювання, плавне регулювання потужності для кожного сидіння, з підсвічуванням
- Матеріал мату: вуглецеве волокно.
- Розмір мату (у комплекті чотири штуки): 27х46 см.
- Кнопка управління: прямокутна, з підсвічуванням
- Розмір кнопки: видима частина 47х32 мм, настановний розмір 45х32 мм, глибина 47 мм.
- Кількість режимів (рівнів) потужності: плавне регулювання на кожне сидіння, дві ручки регулювання із зануренням кожної ручки до рівня кнопки.
- Напруга живлення 12В струм споживання max 9A.
- Захист від перегріву, автоматичне відключення за температури 65ºС.
Комплект призначений для встановлення на два сидіння (спинка та сидіння).
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | вбудований термостат |
| Зона нагрівання | спинка, сидіння |
| Кількість режимів нагрівання | плавне регулювання |
| Монтаж | 2 сидіння, двосторонній скотч |
| Нагрівальний елемент | вуглеволокно |
| Робоча напруга | 12В |
| Розмір кнопки | 47х32 мм |
| Розмір нагрівального елемента | 270х460 мм |
| Температура нагрівання | 48 градусов |
| Тип | вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 614 ₴





