CELSIOR ASB-2
Активний автомобільний сабвуфер ,компактної форми під сидіння авто
Плаский та компактний, з зручним виходом на панель коннекторів.
- Сабвуфер автомобільний 6,9" (овал)
- Номінальна потужність (RMS): 100 Вт
- Максимальна вихідна потужність: 160 Вт
- Максимальний рівень звукового тиску (SPL): >90 дБ
- Робочий діапазон частот: 50–100 Гц
- Напруга живлення: 14,4 В
- Матеріал корпусу: Алюмінієвий сплав + метал
- Тип: автомобільний сабвуфер під сидіння (Car Bass Subwoofer)
- Вага: 5 кг
- Розміри: 345×240×68 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Celsior |
| Тип | Сабвуфер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритний розмір | 345 мм х 240 мм х 68 мм |
| Потужність максимальна | 160 Вт |
| Потужність номінальна | 100 Вт |
| Розмір динаміка | 10" (250 мм) |
| Тип сабвуфера | корпусний активний |
| Чутливість | 90 db |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 166 ₴





