Підігрів сидіння, що вбудовується на основі вуглеволокна з круглою кнопкою управління D = 24 мм, три положення HI/OFF/LOW, індикація роботи
- Матеріал мату: вуглецеве волокно.
- Розмір мату (у комплекті дві штуки): 27х46 см.
- Кнопка керування: кругла.
- Розмір кнопки: видима частина D-23 мм, настановний розмір D-23 мм, глибина 43 мм.
- Кількість режимів (рівень) потужності: два (HI, LOW).
- Напруга живлення 12В струм споживання max 4A.
- Захист від перегріву - так
- Автоматичне відключення за температури 65ºС.
Комплект призначений для встановлення на одне сидіння (спинка та сидіння).
Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | вбудований термостат |
| Зона нагрівання | спинка, сидіння |
| Кількість режимів нагрівання | 2 |
| Монтаж | двосторонній скотч, 1 сидіння |
| Нагрівальний елемент | вуглеволокно |
| Робоча напруга | 12В |
| Розмір кнопки | 24 мм |
| Розмір нагрівального елемента | 270х460 мм |
| Температура нагрівання | 48 градусов |
| Тип | вбудований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 475 ₴



